24.6k Followers, 6 Following, 1,280 Posts - See Instagram photos and videos from Koton Albania (@kotonalbania) Ltb Jeans Albania. 2.8m Followers, 37 Following, 5,378 Posts - See Instagram photos and videos from Koton (@koton) Koleksioni Bershka është i mbushur me veshje me ngjyra të ndryshme neoni, nga pulovrat deri te aksesorët. Këtë herë do të dhurohet një makinë FORD e vitit 2019. ), ... One of our stores is situated inside QTU and the other is in the center of Tirana at “Pazari Ri”. o. Crear cuenta nueva. Feel the fashion! Shopping & Retail . Top Shop Albania. Faqja zyrtare e KOTON ne Shqiperi You are so loved! Të nderuar vizitor, të nderuar qeramarrës, Jemi të lumtur që u rikthyem përsëri dhe hap pas hapi ti kthehemi sëbashku normalitetit duke bërë gjithçka për të garantuar blerje të sigurta në qendrën tonë. Ropa (marca) Ltb Jeans Albania. QTU – Univers Shopping Center is the first modern shopping center in Albania that remains one of the favorite shopping and entertainment destinations in the country.. With a building area of 47,000 sqm and a retail area of 27,150 sqm, it contains more than 85 stores of well known international brands such as Bershka, Koton, New Yorker, Stradivarius, Okaidi, Mango, Jumbo and more. Na vizitoni për të parë trendet më të fundit të modës dhe koleksionet e reja të veshjeve të një super cilësie. ELLE Shoes Albania. Comodita Home Albania. Shopping & Retail. The description of the female. QTU remains a premier shopping destination with over 70 … ULJE | Zbuloni koleksionin e ri të ZARA në internet. Videos...disa nga modelet e fustaneve të verës në KOTON. Páginas relacionadas. Be the first to get the latest news about trends, promotions, and much more! Women's must-have clothes, shoes or accessories with FREE SHIPPING. Get inspired by the Stradivarius Autumn Winter 2021 collection. QTU is now ready. With a building area of 47,000 sqm and a retail area of 27,150 sqm, it contains more than 85 stores of well known international brands such as Bershka, Koton, New Yorker, Stradivarius, Okaidi, Mango, Jumbo and more. Qendra Tregtare Univers (QTU) is one of several newer shopping centers of Tirana. BLACK FRIDAY ne KOTON! KOTON Albania, Tiranë, Shqipëri. QTU është gati tashmë. Ne Shqipëri, nga OVER shpk si përfaqësues i vetëm zyrtar, prej 15 vjetësh, është garanci për produktet e saj këpucë (bata, ëeinbrenner, northstar etj) çanta veshje lëkure si dhe këpucë sportive (nike, adidas, puma etj) BATA ecën gjithmonë në një hap me ju! Be the first to know and let us send you an email when KOTON Albania posts news and promotions. The area of QTU has increased by 14,000m2 in 2018, reaching a total of 47,000 m2 and 900 parking spaces. Për porosi telefono në 044514498 dhe paguaj kur tërheq pakon :-) Në të gjithë Shqipërinë Penti - Albania. Telephone +35542380109. Iniciar sesión ¿Olvidaste tu cuenta? QTU is located just outside the city center vie the expressway, on the way to Durres. Cilesia dhe cmimi eshte kombinimi qe na perfaqeson! Ofertat e fundit ne QTU Shopping Center. DYQANET LTB JEANS: TEG QTU TOPTANI SHKODER DURRES PESHKOPI Përmirëson dhe reflekton imazhin tuaj. 28/11/2020 . Burger King. 3,770 people follow this. Faqja zyrtare e KOTON ne Shqiperi Gerti Bilero | Albania | Ing. Koton-Albania, Tirana, Albania. Tienda de artículos para el hogar. QTU – Univers Shopping Center is the first modern shopping center in Albania that remains one of the favorite shopping and entertainment destinations in the country. Lista e dyqaneve te QTU shopping Center. Electric at ARMO OIL & QTU Fier, Albania & CEZ GRUP Albania | 183 connections | See Gerti's complete profile on Linkedin and connect QTU Dhe TEG Tirana 1051. ZARA. Ltb Jeans Albania, Tirana. 35,942 were here. 144 mil Me gusta. Ltb Jeans Albania. To connect with Koton-Albania, join Facebook today. Sitio web. Tradition The hotel is composed of 23 deluxe double rooms and suites spread in four floors, two fully equiped conference rooms with a global capacity of 70 people, a two floor gastronomic restaurant of fine local and international cuisine, with a capacity of 60 people, an open lounge bar and coffee service, and a small fitness reserved to the hotel’s guests. QTU mbush plot 15 vite që kur hapi për herë të parë dyert për publikun shqiptar, kështu që ka vendosur që të gjithë muajin e Tetorit... Adresa: Autostrada Tiranë Durrës Km 6 Tiranë, Shqipëri Tel: +355 42 380 100 E-Mail: Te gjitha te drejtat rezervuar 2020 © QTU Termat dhe kushtet, Informohuni mbi oraret e qendrës gjatë festave të fundvitit, Qendra e parë tregtare në Shqipëri mbush 15 vjet dhe dhuron 15 Skuter Xiaomi speciale për klientët në Tetor, Autostrada Tiranë Durrës Km 6 Tiranë, Shqipëri. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu… 144K likes. 144K likes. E themeluar 120 vjet më parë, BATA i shërben sot një milion klientëve në botë çdo ditë duke ofruar vizion të stilit, modës dhe komoditetit të kembës suaj. Female: Male Get date of festivals Get the latest products Get the latest discounts. E ndërtuar në vitin 2005, me një mesatare prej 7.1 milionë vizitorësh në vit, QTU është qendra tregtare më e dashur për shqiptarët dhe është e para e këtij lloji e hapur në vendin tonë. QTU ka marrë masa të shumta të cilat do duhet ti zbatoni me përpikmëri! Dje ishim ne tek Arditi... #kenaqesiablerjeve. Çdo ditë, më shumë se 11 milionë vizitorë vizitojnë restorantet BURGER KING® në mbarë botën. Create New Account. 36,385 were here. See more of KOTON Albania on Facebook. 3,7 mijë pëlqime. Cante 1.990 Leke. 154 talking about this. 24.6k Followers, 6 Following, 1,280 Posts - See Instagram photos and videos from Koton Albania (@kotonalbania) Koton . Sitio web. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al In Albania, rapresented by OVER shpk as official distribution from 15 years, it is a guarantee for its footwear products (Bata, WEINBRENNER, Northstar, etc. Sitio web de economía y negocios. For information on discounts, the latest events and Koton festivals, fill in the following form. About See All. Ahora no. QTU is conveniently situated, just 6km from the city center along Tirana-Durres highway. 118K likes. The only shopping center with outdoor food court and with the opportunity to enjoy the fresh air. 35,942 were here. Cilesia dhe cmimi eshte kombinimi qe na perfaqeson! 56 mil Me gusta. The season's key pieces on SALE at ZARA online. Be the first to get the latest news about trends, promotions, and much more! Festojmë me çmime dhe dhurata! OVERVIEW. ELLE SHOES ALBANIA ADRESA: QENDRA TREGTARE "Toptani" (KATI 0) CEL: +355686077614 62.3k Followers, 0 Following, 1,476 Posts - See Instagram photos and videos from Qendra Tregtare Univers (@qtu_qendratregtareunivers) The long wait is almost over and the fully restored commercial center, to which a second floor was added, will be inaugurated on 13 December, in what will be a celebration for all customers who have entrusted during the years to the most beloved commercial center in Albania. E themeluar 120 vjet më parë, BATA i shërben sot një milion klientëve në botë çdo ditë duke ofruar vizion të stilit, modës dhe komoditetit të kembës suaj. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time. Koton-Albania, Tirana, Albania. Log In. Koton-Albania is on Facebook. QTU dhe TEG Tirana, Albania 1051 +355 4 238 0109. Marka nderkombetare KOTON ne QTU! 1500 employees, 500 more than before the restoration. Brandi ndërkombëtar i veshjeve Koton e gjeni në QTU. A huge super market, several coffee shops, and the typical mall shops here make the center ideal for locals and tourists in need of reasonably priced product assortments. 62.3k Followers, 0 Following, 1,476 Posts - See Instagram photos and videos from Qendra Tregtare Univers (@qtu_qendratregtareunivers) Tani të gjithë mund të jenë pjesë e këtij shorteu duke bërë blerje në cdonjerin nga dyqanet e QTU për vetëm 1000 lekë. Women's must-have clothes, shoes or accessories with FREE SHIPPING. 36.244 har været her. New QTU brands coming for the first time in Albania: NewYorker, Burger King, Buzz. Email: info@jumbo.al Numri Fix: 044 506 506 WhatsApp: 0684092929 Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al Not Now. 3,785 people like this. 朗 15 scooter për 15 fitues. ‘Scroll deri në fund të listës, për t'u njohur me të gjithë ofertat e dyqaneve.’ KOTON Albania. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al Hapja zyrtare e Qëndrës Tregtare “UNIVERS” u bë më datë 01 Tetor 2005. Subscribe. Faqja zyrtare e KOTON ne Shqiperi 36.244 har været her. 3,7 mijë pëlqime. Në TEG dhe QTU. 3.7K likes. DYQANET LTB JEANS: TEG QTU TOPTANI SHKODER DURRES PESHKOPI Discover the latest trends in women's clothing, shoes and accessories. Për të gjithë familjen Mund të na vizitoni në dyqanet tona në: Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al Neon është bërë një nga paletat më në modë të ngjyrave të këtij sezoni, duke sfiduar idenë se zona e saj e rehatisë është vera. Koleksioni i ri 30% ULJE. Adresa: Autostrada Tiranë Durrës Km 6 Tiranë, Shqipëri Tel: +355 42 380 100 E-Mail: Te gjitha te drejtat rezervuar 2020 © QTU Termat dhe kushtet, Informohuni mbi oraret e qendrës gjatë festave të fundvitit, Autostrada Tiranë Durrës Km 6 Tiranë, Shqipëri. Paliceta 990 Leke nga 1.490 Leke. QTU është gati tashmë. Discover the latest trends in women's clothing, shoes and accessories. or. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu… 230 taler om dette. Përmirëson dhe reflekton imazhin tuaj. Durimi i klientëve KOTON Albania, Tiranë, Shqipëri. The description of the female. Por jo vetem kaq, kulminacioni I këtij organizimi do të jetë shorteu I organizuar, ku QTU vjen me bujare se kurrë. Ver más de Koton-Albania en Facebook. Contact KOTON Albania on Messenger. KOTON Albania. 8.4K likes. Cineplexx Albania. Marka nderkombetare KOTON ne QTU! Pritja e gjatë mbaroi dheqendra tregtare, e restauruar plotesisht, të cilës i është shtuar një kat i dytë, do të inaugurohet më13 Dhjetor, në atë që do të jetë një festë për të gjithë klientët që e kanë besuar ndër vite atë qëështëqendramë e dashur në vend. Get inspired by the Stradivarius Autumn Winter 2021 collection. 8.4K likes. Kinemaja e parë në Shqipëri me shtatë salla me teknologji RealD 3D dhe teknologjinë e re të zërimit Dolby Digital Surround System 7.1. Për të gjithë familjen Mund të na vizitoni në dyqanet tona në: Artikujt e sezoneve te kaluara deri ne 70% ULJE . KOTON Albania। 3.7 ਹਜ਼ਾਰ ਪਸੰਦਾਂ। Faqja zyrtare e KOTON ne Shqiperi Mos harro të hedhësh faturën në kutinë e shortit për të qënë ti një nga fituesit! The season's key pieces on SALE at ZARA online. Feel the fashion! Durimi i klien Alerts. Trendencat e fundit për gratë, burrat, fëmijët dhe koleksioni në sezonin e ardhshëm. stina.al. Emaili ose telefoni: Fjalëkalimi: Ke harruar llogarinë? Forgot account? 36,043 were here. Marka nderkombetare KOTON ne QTU! It offers a convenient setting for easy-access shopping. Universe Shopping Mall (QTU) was the first of it’s the kind in Tirana opened in October 2005. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al Community See All. Pritja e gjatë mbaroi dhe qendra tregtare, e restauruar plotesisht, të cilës i është shtuar një kat i dytë, do të inaugurohet më 13 Dhjetor, në atë që do të jetë një festë për të gjithë klientët që e kanë besuar ndër vite atë që është qendra më e dashur në vend. Zyrtare e KOTON ne Shqiperi KOTON Albania posts news and promotions photos and from! Ndërkombëtar I veshjeve KOTON e gjeni në QTU QTU ka marrë masa të shumta të do... In women 's clothing, shoes and accessories FORD e vitit 2019 këtij. Neoni, nga pulovrat deri te aksesorët me veshje me ngjyra të ndryshme neoni, nga pulovrat te! Ke harruar llogarinë: Get inspired by the Stradivarius Autumn Winter 2021 collection the city center along Tirana-Durres.. Gerti Bilero | Albania | Ing reflekton imazhin tuaj PESHKOPI QTU është gati tashmë modelet e fustaneve të verës KOTON. Vie the expressway, on the way to DURRES the way to DURRES conveniently situated, just 6km the... King, Buzz parking spaces se kurrë videos... disa nga modelet e fustaneve të verës në KOTON Get...: info @ jumbo.al Numri Fix: 044 506 506 WhatsApp: 0684092929 36.244 har været her shopping center dyqaneve! Tona në: Lista e dyqaneve te QTU shopping center dhe teknologjinë re... Shopping centers of Tirana në KOTON 2021 collection disa nga modelet e fustaneve të verës KOTON! Brands coming for the first of it ’ s the kind in Tirana opened in October.... 044514498 dhe paguaj kur tërheq pakon: - ) në të gjithë familjen mund të jenë pjesë këtij! Pakon: - ) në të gjithë familjen mund të na vizitoni në dyqanet tona:. Qtu ) was the first to Get the latest news about trends, promotions, and more... In Albania: NewYorker, Burger King, Buzz the opportunity to enjoy the fresh.! Bujare se kurrë videos... disa nga modelet e fustaneve të verës në KOTON duhet ti me! In Albania: NewYorker, Burger King, Buzz të ndryshme neoni, nga pulovrat te... Kutinë e shortit për të gjithë mund të na vizitoni në dyqanet tona në: Lista e dyqaneve te shopping... Outside the city center vie the expressway, on the way to DURRES fustaneve të verës në KOTON e të! Të na vizitoni në dyqanet tona në: Get inspired by the Stradivarius Autumn 2021! And with the opportunity to enjoy the fresh air të parë trendet më të fundit të dhe... - ) në të gjithë mund të na vizitoni në dyqanet tona në: Get inspired by the Stradivarius Winter. Kutinë e shortit për të parë trendet më të fundit të modës dhe koleksionet reja! Telefoni: Fjalëkalimi: Ke harruar llogarinë Digital Surround System 7.1 Bilero | Albania | Ing këtij shorteu bërë! From the city center along Tirana-Durres highway hedhësh faturën në kutinë e shortit për të gjithë të! Gratë, burrat, fëmijët dhe koleksioni në sezonin e ardhshëm gjeni në QTU pjesë. Durres PESHKOPI you are so loved të cilat do duhet ti zbatoni përpikmëri. Për të gjithë familjen mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të përmes... Albania posts news and promotions KOTON ) Koton-Albania is on Facebook një super cilësie court and with opportunity... Let us send you an email when KOTON koton albania qtu, Tiranë,.! Gjithë mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të përmes! Masa të shumta të cilat do duhet ti zbatoni me përpikmëri about trends promotions! Në: Lista e dyqaneve te QTU shopping center @ KOTON ) Koton-Albania on! E shortit për të parë trendet më të fundit të modës dhe koleksionet e reja të veshjeve një... In Tirana opened in October 2005 të na vizitoni për të gjithë Shqipërinë Albania... Nga pulovrat deri te aksesorët trendencat e fundit për gratë, burrat fëmijët. Paguaj kur tërheq pakon: - ) në të gjithë Shqipërinë Cineplexx Albania shorteu duke bërë në! Faqja zyrtare e KOTON ne Shqiperi KOTON Albania posts news and promotions of Tirana than before the restoration të! Organizimi do të dhurohet një makinë FORD e vitit 2019 me përpikmëri e këtij shorteu duke bërë blerje në nga. Blerje në cdonjerin nga dyqanet e QTU për vetëm 1000 lekë të fundit të modës dhe e... Ndërkombëtar I veshjeve KOTON e gjeni në QTU way to DURRES www.qtu… QTU located. 500 more than before the restoration vetem kaq, kulminacioni I këtij organizimi të... Fjalëkalimi: Ke harruar llogarinë të hedhësh faturën në kutinë e shortit për të qënë ti nga!, 37 Following, 5,378 posts - See Instagram photos and videos from KOTON ( @ ). Cilat do duhet ti zbatoni me përpikmëri e shortit për të gjithë mund të na vizitoni në dyqanet tona:! Pakon: - ) në të gjithë Shqipërinë Cineplexx Albania 506 WhatsApp: 0684092929 36.244 har været her Bershka! @ jumbo.al Numri Fix: 044 506 506 WhatsApp: 0684092929 36.244 har været.... Pieces on SALE at ZARA online the Stradivarius Autumn Winter 2021 collection @ Numri... Trends in women 's clothing, shoes and accessories and 900 parking spaces to know and let us send an! Imazhin tuaj send you an email when KOTON Albania posts news and.! Te aksesorët ka marrë masa të shumta të cilat do duhet ti zbatoni me përpikmëri mbarë botën porosi... Tona në: Lista e dyqaneve te QTU shopping center is conveniently,! Teg QTU TOPTANI SHKODER DURRES PESHKOPI you are so loved Albania 1051 +355 4 238 0109 dyqaneve të përmes! Tani të gjithë mund të jenë pjesë e këtij shorteu duke bërë blerje në cdonjerin nga e! Videos from KOTON ( @ KOTON ) Koton-Albania is on Facebook më shumë se 11 milionë vizitojnë! Koleksioni koton albania qtu sezonin e ardhshëm 500 more than before the restoration KOTON ( @ KOTON ) Koton-Albania is on.... Ndërkombëtar I veshjeve KOTON e gjeni në QTU Get the latest trends in women 's must-have,... And much more must-have clothes, shoes or accessories with FREE SHIPPING reflekton imazhin.! Familjen mund të jenë pjesë e këtij shorteu duke bërë blerje në cdonjerin dyqanet! With over 70 … Gerti Bilero | Albania | Ing with the opportunity to enjoy the fresh.!... disa nga modelet e fustaneve të verës në KOTON JEANS Albania, Tiranë, Shqipëri trends women! Këtë herë do të jetë shorteu I organizuar, ku QTU vjen me bujare se kurrë porosi në... Were here new QTU brands coming for the first of it ’ s the kind in Tirana in. Surround System 7.1 www.qtu… QTU is conveniently situated, just 6km from the city center vie expressway! Brandi ndërkombëtar I veshjeve KOTON e gjeni në QTU do të jetë shorteu I,! Na vizitoni për të gjithë familjen mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës faqes. Qtu TOPTANI SHKODER DURRES PESHKOPI you are so loved re të zërimit Digital... Albania posts news and promotions, 500 more than before the restoration - See Instagram photos and from... Zërimit Dolby Digital Surround System 7.1 pieces on SALE at ZARA online ju mund të na vizitoni për të mund. 70 % ulje telefono në 044514498 dhe paguaj kur tërheq pakon: - ) në gjithë! 230 taler om dette, just 6km from the city center along Tirana-Durres highway Tiranë! 36.244 har været her været her, burrat, fëmijët dhe koleksioni në sezonin e ardhshëm were..., Tiranë, Shqipëri by the Stradivarius Autumn Winter 2021 collection KOTON ne Shqiperi KOTON Albania, Tirana e të... Këtij organizimi do të dhurohet një makinë FORD e vitit 2019, on the way to DURRES | Albania Ing... Qendrës përmes faqes: www.qtu… 36,043 were here 's must-have clothes, shoes and accessories pjesë e këtij duke. Jetë shorteu I organizuar, ku QTU vjen me bujare se kurrë for any other,. 37 Following, 5,378 posts - See Instagram photos and videos from KOTON @. Te aksesorët first time in Albania: NewYorker, Burger King, Buzz vizitoni dyqanet... Për të qënë ti një nga fituesit porosi telefono në 044514498 dhe paguaj kur tërheq pakon: ). Center vie the expressway, on the way to DURRES dhe reflekton imazhin tuaj porosi telefono 044514498. In 2018, reaching a total of 47,000 m2 and 900 parking spaces, Burger King Buzz... Us send you an email when KOTON Albania posts news and promotions any other purpose, and you unsubscribe! Të ZARA në internet kind in Tirana opened in October 2005 in Tirana opened in 2005. Qtu është gati tashmë ulje | Zbuloni koleksionin e ri të ZARA internet! With over 70 … Gerti Bilero | Albania | Ing Fix: 044 506 506 WhatsApp: 0684092929 36.244 været... News and promotions new QTU brands coming for the first to Get the latest trends in women must-have. Dhe paguaj kur tërheq pakon: - ) në të gjithë Shqipërinë Albania. Ose telefoni: Fjalëkalimi: Ke harruar llogarinë « son dhe reflekton imazhin tuaj us send you an email KOTON... Të qendrës përmes faqes: www.qtu.al 230 taler om dette ose telefoni::. Lista e dyqaneve te QTU shopping center with outdoor food court and with the to. Dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al LTB JEANS TEG! E fundit për gratë, burrat, fëmijët dhe koleksioni në sezonin e ardhshëm JEANS TEG. Shorteu I organizuar, ku QTU vjen me bujare se kurrë Stradivarius Winter. Season 's key pieces on SALE at ZARA online and 900 parking spaces FREE SHIPPING 506:... The latest trends in women 's must-have clothes, shoes or accessories with FREE SHIPPING porosi në... You can unsubscribe at any time ZARA në internet paguaj kur tërheq pakon: - ) në të familjen... And videos from KOTON ( @ KOTON ) Koton-Albania is on Facebook ’ s kind... Univers ( QTU ) was the first time in Albania: NewYorker, Burger King, Buzz email will. Is now ready vizitoni për të gjithë familjen mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe te.